Choruję z głową

Czego nauczył mnie 2020?

Czy jestem w nielicznej grupie ludzi, którzy uważają, że poprzedni rok był jednym z najlepszych w życiu, jeśli nie najlepszym?

Tak, dobrze czytacie. To właśnie w tym roku dokonałam największego rozwoju osobistego i zawodowego w swoim życiu. Zacznijmy jednak od początku.

Nauczyłam się przede wszystkim planowania i organizowania swojego czasu. To niesamowicie pomogło mi w ogarnięciu dużej ilości obowiązków jakie mam na codzień.

Zaczęłam podsumowywać i analizować swoje działania, wyciągać wnioski i patrząc na błędy, jakie popełniłam planować swoje kolejne działania. Dzięki temu widziałam progres, jaki robię i nie popełniałam cały czas tych samych błędów.

Rozpoczęłam jeszcze większą pracę nad swoimi emocjami. Nauczyłam się dostrzegać zalety, nawet kiedy były one nie widoczne na pierwszy rzut oka. Dlatego podczas kwarantanny, zamiast narzekać na siedzenie w domu świetnie bawiłam się nagrywając filmy na YouTube. W tym czasie stworzyłam moją wersje bajki „Zaplątani” w czasie kwarantanny – możesz zobaczyć poniżej:

Film był świetnie odebrany, dlatego postanowiłam nagrać film z serii, która kiedyś królowała na YouTube, czyli piosenki w prawdziwym życiu. U mnie była to wersja piosenek Disneya w czasie kwarantanny – link poniżej:

Jednak najbardziej ten rok nauczył mnie cierpliwości. Cierpliwości do studiów zdalnych, zmieniających się obostrzeń czy nowej rzeczywistości. Ciągle się tego uczę, szczególnie po listopadzie, kiedy adoptowałam szczeniaka ze schroniska.

2020 rok pozwolił mi jeszcze bardziej cieszyć się chwilą i być wdzięczną, za to co mam. Widzę to bawiąc się ze szczeniakiem czy odwiedzając przyjaciół i moją malutką chrześnicę.

To właśnie takie chwile były dla mnie niezwykle cenne. Wtedy mogłam się zatrzymać z pędu, który towarzyszy mi na codzień. Były one po prostu piękne!

Jakie plany na 2021? Jest ich bardzo dużo, ale przede wszystkich chciałabym rozwinąć moją markę osobistą, dlatego rozpoczęłam nagrywanie podcastów! Możesz słuchać moich odcinków w każdy poniedziałek pod tym linkiem: https://open.spotify.com/show/6VHwiRufoZIPdE1IzG3L9v

Drogi 2020, bardzo dziękuję Ci za wszystkie możliwości, za piękne nowe znajomości, za niesamowity rozwój osobisty i zawodowy ale przede wszystkim za jeszcze większe docenianie swojej rodziny i tego co mnie otacza.

A jak minął Wasz rok? Wyciągacie jakieś ważne wnioski? Jestem bardzo ciekawa, czego się nauczyliście!

Asia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.