O mnie

Cześć! Bardzo mi miło, że chcesz lepiej mnie poznać i moje działania w sieci.

Nazywam się Asia Krukowska i na co dzień studiuje zarządzanie z marketingiem, tworzę swoją markę online, nagrywam filmy na YouTube oraz podcasty na Spotify, prowadzę Facebooka i Instagrama i piszę tego bloga.

Kocham pomagać i poznawać nowe osoby, więc udzielam się w Studenckim Forum Business Centre Club, gdzie pracuje w dziale HR i piszę teksty jako copywriter dla Fundacji Kobieta Niezależna.

W wolnej chwili znajdziesz mnie w kuchni podczas mieszania sosu do sałatki czy pilnowania ciasta w piekarniku. Mam lekką obsesję na punkcie zdrowego żywienia i diety roślinnej.

Podróże są moją kolejną pasją! Jestem bardzo otwarta na poznawanie nowych kultur i ludzi, więc jeśli mam okazję, to staram się zobaczyć kawałek świata i przywieźć z wycieczki nie tylko zdjęcia i filmy, ale także przepisy kulinarne i niezapomniane wspomnienia.

Poza tym, uwielbiam produkować i montować filmy. Jest to idealna forma wyrażenia mojej kreatywności! Nowy przepis, relacja z wyjazdu czy zwykły vlog? To coś dla mnie!

Fascynuje mnie także rozwój osobisty, szeroko pojęty marketing i biznes, dlatego, jeżeli tylko mogę to biorę udział w szkoleniach i kursach aby zwiększać swoją wiedzę.

Co sprawia, że jestem w y j ą t k o w a?

W wieku dwunastu lat zdiagnozowano u mnie chorobę genetyczną przez co wiele miesięcy spędziłam w szpitalach, gdzie miałam siedemnaście operacji i dużo czasu poświęciłam na rehabilitacji.

Moim głównym celem jest pokazanie światu, że da się żyć pełnią życia pomimo choroby, licznych pobytów w szpitalach i wielu operacjach.

Zachęcam do śledzenia strony i social media na bieżąco a ja spróbuję zarazić Cię moim pozytywnym myśleniem!

Znajdziesz mnie tutaj:

✔︎ FACEBOOK: https://bit.ly/35x3VM0

✔︎ INSTAGRAM: https://bit.ly/2SDZaLq

✔︎ YOUTUBE: https://bit.ly/2zdH77U

✔︎ PODCAST: https://spoti.fi/3eKBhLk

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz maila! 📧 chorujezglowa@gmail.com